לקוחות מספרים

"בשם הנהלת המכון להשתלמויות שופטים ובשם משתתפי ההשתלמויות ברצוני להודות לך על נכונותך לבוא ולהשתתף במשפט המבוים שנערך בבית המשפט המחוזי בנצרת במסגרת ההשתלמויות."
השופט תאודור אור
מנהל המכון להשתלמות שופטים
שלום משה התביעה הסתיימה בפשרה (בסך של 14.5 מש"ח!), הננו מודים לך על עזרתך.מילמן משרד עורכי דין
מילמן משרד עורכי דין
" משה שלום רב, שמי ליאור מנהלת תחום צריכה וכספים בלמ"ס ומחליפה את XXX. לשם חישוב זקיפות של הוצאות רכב, מדי שנה, אנו משתמשים בנתונים שלכם (ראה טבלה מטה) האם תוכל לספק לנו נתונים במבנה זהה גם עבור שנת 2021?"
ראשת תחום צריכה וכספים תחום צריכה וכספים | אגף מיקרו כלכלה
הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה - הלמ"ס
"משה שלום בהמשך לחוות הדעת המצויינת , שניתנה על ידך לבקשתנו בתיק זה , ניתן לאחרונה פסק דין - המצ"ב לעיונך. כפי שתראה , ביהמ"ש קיבל את רוב קביעותיך ופסק נאות בגין נזקי הניידות שנגרמו למרשנו עקב התאונה."
עו"ד אסף ברוך
"שלום רב,בשם שופטי הנזיקין בבית המשפט השלום החדש בבת ים, הריני פונה אליך להלן:בבית המשפט ששה שופטי נזיקין ועוד חמישה עוזרים משפטיים.אנו נוהגים לעבוד עם חוברת ההיוון לפי תוחלת חיים אשר יוצאת לאור על ידי חשב, מזה שנים.אשמח לדעת הכיצד ניתן לרכוש חוברות מעודכנות של חשב בנושא ההיוון לפי תוחלת חיים.בברכהשי מזרחי-שופט "
השופט שי מזרחי
"ליבי מעלה הערכה כלפיך ועל עבודתך."
דוד חכמוב עו"ד
"חן חן ותודה עבור כתיבת חו"ד "
כספי סרור ושות עו"ד
"מר קצין שלום רב, למען הסדר הטוב הנני להודיעך כי בהתאם להסדר דיוני לא תידרש עדותך בתיק שבנדון. אנו מודים לך על חוות הדעת ועל שיתוף הפעולה. בברכה, יוסי"
ד"ר ( מדעים ) יוסי גנדלר
עו"ד ומגשר. דייויס, קורן משרד עורכי דין.
"שלום, אני שמחה להודיעך כי ממש ברגעים אלו הוסכם על סיום התביעה שבנדון בפשרה, לשביעות רצון מרשינו. הנך פטור כמובן מהתייצבות בבית המשפט בשבוע הבא. תודה על תרומתך לעניינם של מרשינו. אנו נדאג לתשלום שכר טרחתך בגין כתיבת חוות הדעת בימים הקרובים יום טוב"
עו"ד אנה רייף ליגנזה
כספי סרור ושות' עורכי דין
"אנו שמחים ומוקירים על שיתוף הפעולה בינינו ובין קהילת המומחים התורמים לנו מאוד, במתן חוות דעת בתחום הרשלנות הרפואית או במתן חוות דעת להערכת נזק. אנו מלאי הערכה אליכם, על מתן חוות דעת מקצועית, מסירותכם בייעוץ הרפואי, ומעל לכל, על הרצון הכן לעזור לאנשים שנפגעו. משרדנו דוגל בשירות מקצועי ואמין, המיטיב בצורה המרבית עם הלקוח, וכחלק משירות זה מחובתנו לאתר עבורו את המומחה המתאים והמקצועי ביותר. בתקווה להמשך שיתוף פעולה פורה, בכבוד רב ובברכה"
עו"ד אבי שינדלר
משרד עוה”ד אבי שינדלר
"אני מבקש להודות לך בזה על משלוחי תמציות פסקי הדין במשך כל השנה. התמציות הינן כלי עזר חשוב ביותר לעורכי דין העוסקים בתחום"
עו"ד אברהם נ. גיל
עורך דין ונוטריון
" הנני להודיעך כי התיק שבנדון הסתיים בפשרה ולפיכך עדותך מתייתרת. הננו מודים לך על חוות הדעת ושיתוף הפעולה המועיל"
עו"ד יונתן דייויס - משרד דייויס, קורן
עורך דין
" ... אנו מעריכים מאוד את חוות דעתך המקצועית, את מסירותך בייעוץ, ומעל לכל את הרצון הכן לעזור לאנשים שנפגעו ..."
אבי שינדלר
עורך דין
" משה קצין , שלום רב ! ברצוני להודות לך מאוד על הרצאתך בכנס הרכב השנתי של הקיבוצים ... מהמושבים שקיבלנו בכתב מבטאים המשתתפים שביעות רצון רבה ולך חלק חשוב בכך. "
אהוד כץ
מרכז מידע להתחדשות
" רציתי להביע את הערכתי ואת תודתי לשירות המעולה אשר ניתן לי, ע"י צוות חשב. הפעם, כמו בפעמים קודמות השירות הוא ברמה הכי טובה שיכולתי לבקש... אני מאחל לכל אחד , לזכות לפתח ולהתמיד בו לאורך שנים , עם שירות ברמה כה גבוהה"
יוסי כהן
רואה חשבון - חשבונאות משפטית
" עוד לא נתקלתי בשום מקום אחר בישראל בשירות כל כך מסור וטוב כפי שנתתם לי. כל הכבוד ...! "
יו אנד מור יועצים בע"מ
" לכבוד משה קצין - כלכלן. ... ברצוני להודות לך על טיפולך המסור, המהיר והאנושי ..."
משרד עו"ד שפאר , סיטון , הניג - עורכי דין מגשרים ונוטריון
" ברצוננו להביע את מלוא הערכתנו העמוקה על השירות המסור שניתן לנו ע"י עובדת משרדכם הגב' סמדר קצין. סמדר נתנה לנו את כל הסיוע והעזרה לה נדרשנו תוך התראה בזמן קצר ביותר ותוך נכונות מרבית לבצע שינויים רבים ולהגיע לתוצאה הנכונה והטובה ביותר. ברצוננו להודות על היחס החם והאכפתי לו זכינו. מי ייתן וירבו כמוה במתן שירות ואדיבות לציבור הפונים."
הטלוויזיה החינוכית הישראלית